KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10525056
nr 1052 5056
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 3 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, Gamla Stan, 158/360, signerade, -74, motivet: 44x32
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 19:11:57
23/8 07:44:25
400 kr
24/8 11:38:19
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén